1. LIGA A – Tabulka průběžného pořadí
# | Družstvo | Kol | V | R | P | K | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | * DC Black Panthers | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 14 |
2. | Los Banditos | 8 | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 |
3. | Paradise | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 8 |
4. | * Ferrari Bar - Kyjov B | 8 | 3 | 0 | 5 | 0 | 6 |
5. | *Kohouti Ludslavice | 8 | 1 | 1 | 6 | 0 | 3 |
6. | !!! Volno !!! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Podrobnější tabulku a rozpis kol k této soutěži najdete v záložce 1. LIGA A
1. LIGA B – Tabulka průběžného pořadí
# | Družstvo | Kol | V | R | P | K | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | *DC Damar Hulín A | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 16 |
2. | PRO JOB Kyjov | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 10 |
3. | ŠK Zbrojbar Kostelec A | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 8 |
4. | Modré rakety | 8 | 3 | 0 | 5 | 0 | 6 |
5. | !!! Volno !!! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | *SK Zubr Jaroslavice | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Podrobnější tabulku a rozpis kol k této soutěži najdete v záložce 1. LIGA B
2. LIGA A – Tabulka průběžného pořadí
# | Družstvo | Kol | V | R | P | K | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | * ŠK Sparta Jestřabí | 8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 13 |
2. | *Pitbull Team Brumov - Bylnice | 8 | 5 | 1 | 2 | 0 | 11 |
3. | DC Komando | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 8 |
4. | *Čoko - Voko | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 8 |
5. | !!! Volno !!! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | * DC Ocelot | 8 | 0 | 0 | 8 | 2 | -4 |
Podrobnější tabulku a rozpis kol k této soutěži najdete v záložce 2. LIGA A
2. LIGA B – Tabulka průběžného pořadí
# | Družstvo | Kol | V | R | P | K | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | * CD Tučeň Gang | 8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 13 |
2. | * DC Osmek | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 12 |
3. | *ŠK Enem dym Zahnašovice | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 8 |
4. | ŠK Zbrojbar Kostelec B | 8 | 2 | 0 | 6 | 0 | 4 |
5. | * ŠK MASH Polešovice | 8 | 1 | 1 | 6 | 0 | 3 |
6. | !!! Volno !!! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Podrobnější tabulku a rozpis kol k této soutěži najdete v záložce 2. LIGA B
3. LIGA – Tabulka průběžného pořadí
# | Družstvo | Kol | V | R | P | K | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | *Peklo Hulín | 10 | 8 | 0 | 2 | 0 | 16 |
2. | * ŠK Čamlík Malenovice | 10 | 7 | 0 | 3 | 0 | 14 |
3. | * Biskupice U Kolegy | 10 | 7 | 0 | 3 | 0 | 14 |
4. | *ŠK Eso bar Hodonín | 10 | 4 | 1 | 5 | 0 | 9 |
5. | *Modré Ústřice | 10 | 2 | 1 | 7 | 1 | 3 |
6. | Slza Malenovice | 10 | 1 | 0 | 9 | 0 | 2 |
Podrobnější tabulku a rozpis kol k této soutěži najdete v záložce 3. LIGA