Vyhledávání hráče v turnajích

Datum Turnaj / Hr. místo Hráč / Družstvo Kategorie Hráčů Pořadí
20.5.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
13.5.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
11.5.24 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
37 33. - 48.
29.4.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 3.
24.4.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
22.4.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
15.4.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
13.4.24 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Karasová Jiřina
Dřeváci z Otrokovic
Dvojice
Smíšené
16 13. - 16.
13.4.24 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
35 25. - 32.
8.4.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
5.4.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
3.4.24 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
27.3.24 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
25.3.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
22.3.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
20.3.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
18.3.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
13.3.24 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
11.3.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
6.3.24 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
4.3.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
28.2.24 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
26.2.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
21.2.24 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
19.2.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
17.2.24 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
44 25. - 32.
17.2.24 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Karasová Jiřina
Dřeváci z Otrokovic
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Dvojice
Smíšené
19 13. - 16.
16.2.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
14.2.24 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
9.2.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
7.2.24 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
5.2.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
2.2.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
31.1.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
29.1.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
26.1.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
24.1.24 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
22.1.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
20.1.24 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Vácha Josef
Dvojice
Muži
13 13. - 16.
20.1.24 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
50 25. - 32.
18.1.24 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
17.1.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
15.1.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
12.1.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
10.1.24 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
8.1.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
5.1.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
3.1.24 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
27.12.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
25.12.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
20.12.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
18.12.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
13.12.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
11.12.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
8.12.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
6.12.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
4.12.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
1.12.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
27.11.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
24.11.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
22.11.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
21.11.23 Open Gool Bar
Gool bar
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
20.11.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
17.11.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
15.11.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
13.11.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
11.11.23 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
45 33. - 48.
11.11.23 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Vácha Josef

Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Dvojice
Muži
15 13. - 16.
10.11.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
8.11.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
6.11.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
3.11.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
1.11.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
30.10.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
27.10.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
25.10.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
21.10.23 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
36 17. - 24.
21.10.23 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Karasová Jiřina
Dřeváci z Otrokovic
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Dvojice
Smíšené
20 9. - 12.
20.10.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
18.10.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
16.10.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
13.10.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
11.10.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
9.10.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
6.10.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
4.10.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
2.10.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
29.9.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
27.9.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
25.9.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
23.9.23 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Mikulík Martin
Slza Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Dvojice
Muži
14 13. - 16.
23.9.23 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
44 33. - 48.
22.9.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
20.9.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
18.9.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
13.9.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
11.9.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
8.9.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
6.9.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
4.9.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
10.6.23 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Karasová Jiřina
Dřeváci z Otrokovic
Dvojice
Smíšené
12 9. - 12.
10.6.23 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
31 17. - 24.
9.6.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
23 13. - 16.
7.6.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
25 17. - 24.
5.6.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
2.6.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
31.5.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
29.5.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
24.5.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
22.5.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
19.5.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
17.5.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
16.5.23 Open Gool Bar
Gool bar
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
15.5.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
13.5.23 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
33 17. - 24.
10.5.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
5.5.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
1.5.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
24.4.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
22.4.23 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
36 25. - 32.
22.4.23 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Karasová Jiřina
Dřeváci z Otrokovic
Dvojice
Smíšené
19 17. - 24.
21.4.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
17.4.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
14.4.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
12.4.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
7.4.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
5.4.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
21 17. - 24.
29.3.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
24.3.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
20.3.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
18.3.23 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Tyma Martin
Dvojice
Muži
12 9. - 12.
18.3.23 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
34 25. - 32.
17.3.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
15.3.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
10.3.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
8.3.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
6.3.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
3.3.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
1.3.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
27.2.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
24.2.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
22.2.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
20.2.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
18.2.23 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
28 17. - 24.
18.2.23 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Karasová Jiřina
Dřeváci z Otrokovic
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Dvojice
Smíšené
16 7. - 8.
17.2.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
15.2.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
14.2.23 Open Gool Bar
Gool bar
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
13.2.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
10.2.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
8.2.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
24 9. - 12.
3.2.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
1.2.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 3.
30.1.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
27.1.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
25.1.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
23.1.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
21.1.23 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Ruman Josef
Haluzáci z Goolu
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Dvojice
Muži
14 13. - 16.
21.1.23 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
50 33. - 48.
20.1.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
18.1.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
16.1.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
13.1.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
4.1.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
2.1.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
30.12.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
12.12.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
9.12.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
5.12.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
2.12.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
28.11.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
25.11.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
24.11.22 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
21.11.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
18.11.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
17.11.22 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
14.11.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
11.11.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
10.11.22 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
9.11.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
7.11.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
4.11.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
2.11.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
1.11.22 Open Gool Bar
Gool bar
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
31.10.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
28.10.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
24.10.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
22.10.22 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
39 25. - 32.
21.10.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
19.10.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
14.10.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
12.10.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
11.10.22 Open Gool Bar
Gool bar
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
10.10.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
3.10.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
28.9.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
26.9.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
23.9.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
19.9.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
17.9.22 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Brhláč Stanislav
Haluzáci z Goolu
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Dvojice
Muži
10 7. - 8.
17.9.22 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
31 25. - 32.
14.9.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
12.9.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
5.9.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
8.6.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
3.6.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
1.6.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
27.5.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
25.5.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
20.5.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
18.5.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
13.5.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
11.5.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
6.5.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
4.5.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
29.4.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
27.4.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
23.4.22 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Muži
36 33. - 48.
22.4.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
20.4.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
13.4.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
8.4.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
6.4.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
30.3.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
25.3.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
23.3.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
18.3.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
16.3.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
9.3.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
4.3.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
2.3.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
25.2.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
18.2.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
16.2.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
2.2.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
28.1.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Sup Libor
Dřeváci z Otrokovic
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.

Jak jsem hrál?

TIP: Napište své jméno, nebo jeho část a stiskněte enter. Po načtení stránky uvidíte všechny turnaje, kterých jste se účastnil.