Vyhledávání družstva v turnajích

Datum Turnaj / Hr. místo Hráč / Družstvo Kategorie Hráčů Pořadí
27.5.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
24.5.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
22.5.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
20.5.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
17.5.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
13.5.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
11.5.24 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
37 9. - 12.
11.5.24 Regionální Master - dvojice ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Piková Světlana
Dvojice
Ženy
6 5. - 6.
11.5.24 Regionální Master - ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Jednotlivci
Ženy
19 17. - 24.
11.5.24 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Mudřík Roman
501 D.O.
Šimuna Peter
Modrý strom B
Dvojice
Muži
10 3.
8.5.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
6.5.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
3.5.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
1.5.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
29.4.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
26.4.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
24.4.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
22.4.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
19.4.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
15.4.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
13.4.24 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
35 17. - 24.
13.4.24 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Mudřík Roman
501 D.O.
Dvojice
Smíšené
16 7. - 8.
13.4.24 Open Oblasti - ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Jednotlivci
Ženy
17 9. - 12.
8.4.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
5.4.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
29.3.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
27.3.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
25.3.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
22.3.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
18.3.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
16.3.24 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
46 17. - 24.
16.3.24 Regionální Master - dvojice ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Piková Světlana
Dvojice
Ženy
10 7. - 8.
16.3.24 Regionální Master - ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Jednotlivci
Ženy
24 9. - 12.
15.3.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
13.3.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
11.3.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
8.3.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
22 4.
6.3.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
4.3.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
1.3.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
26.2.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
23.2.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
20 4.
21.2.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
19.2.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
17.2.24 Open Oblasti - ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Jednotlivci
Ženy
23 13. - 16.
17.2.24 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
44 17. - 24.
17.2.24 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Mudřík Roman
501 D.O.
Dvojice
Smíšené
19 9. - 12.
16.2.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
14.2.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
14.2.24 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
12.2.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
9.2.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
7.2.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
5.2.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
2.2.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
31.1.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
20 7. - 8.
29.1.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
26.1.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
20 4.
24.1.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
22.1.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
20.1.24 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
50 33. - 48.
20.1.24 Regionální Master - ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Jednotlivci
Ženy
21 9. - 12.
20.1.24 Regionální Master - dvojice ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Piková Světlana
Dvojice
Ženy
9 9. - 12.
17.1.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
15.1.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
12.1.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
10.1.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
23 5. - 6.
8.1.24 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
5.1.24 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
3.1.24 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
29.12.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
27.12.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
25.12.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 3.
22.12.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
20.12.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
18.12.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
16.12.23 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Mudřík Roman
501 D.O.
Dvojice
Smíšené
19 9. - 12.
16.12.23 Open Oblasti - ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Jednotlivci
Ženy
17 13. - 16.
16.12.23 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
41 13. - 16.
15.12.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
13.12.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
11.12.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
8.12.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
6.12.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
23 7. - 8.
4.12.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
1.12.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
29.11.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
27.11.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
24.11.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
22.11.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
20.11.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
17.11.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
15.11.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
13.11.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
11.11.23 Regionální Master - dvojice ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Piková Světlana
Dvojice
Ženy
8 7. - 8.
11.11.23 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Fryštacký Jakub
501 D.O.
Dvojice
Muži
15 2.
11.11.23 Regionální Master - ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Jednotlivci
Ženy
18 9. - 12.
11.11.23 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
45 33. - 48.
8.11.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 4.
6.11.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 4.
3.11.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
1.11.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
30.10.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
27.10.23 Open Boston
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
25.10.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
21.10.23 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Mudřík Roman
501 D.O.
Dvojice
Smíšené
20 17. - 24.
21.10.23 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
36 17. - 24.
21.10.23 Open Oblasti - ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Jednotlivci
Ženy
17 7. - 8.
20.10.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
18.10.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
16.10.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
13.10.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
11.10.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
9.10.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
6.10.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
4.10.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
2.10.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
29.9.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
27.9.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
25.9.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
23.9.23 Regionální Master - ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Jednotlivci
Ženy
18 9. - 12.
23.9.23 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Mařák Oto
501 D.O.
Kulenda Václav
501 D.O.
Dvojice
Muži
14 5. - 6.
23.9.23 Regionální Master - dvojice ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Piková Světlana
Dvojice
Ženy
8 7. - 8.
23.9.23 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
44 2.
22.9.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
20.9.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
18.9.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
15.9.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
13.9.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
11.9.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
8.9.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
6.9.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
4.9.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
1.9.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
10.6.23 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Mudřík Roman
501 D.O.
Chytilová Petra
501 D.O.
Dvojice
Smíšené
12 9. - 12.
10.6.23 Open Oblasti - ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Jednotlivci
Ženy
13 7. - 8.
10.6.23 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
31 1.
7.6.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
25 1.
5.6.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
2.6.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
31.5.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
29.5.23 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
29.5.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
26.5.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
24.5.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
21 7. - 8.
22.5.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
19.5.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
17.5.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
15.5.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
13.5.23 Regionální Master - ženy
Boston Zlín
Chytilová Petra
501 D.O.
Jednotlivci
Ženy
14 9. - 12.
13.5.23 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
33 2.
12.5.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
8.5.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
5.5.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
19 2.
3.5.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
1.5.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
26.4.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
24.4.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
22.4.23 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Fryštacká Markéta
Dvojice
Smíšené
19 2.
22.4.23 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
36 9. - 12.
21.4.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
19.4.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
19.4.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
18.4.23 Open Gool Bar
Gool bar
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
17.4.23 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
17.4.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
14.4.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
12.4.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
7.4.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
5.4.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
21 4.
3.4.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
31.3.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
29.3.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
21 7. - 8.
27.3.23 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
24.3.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
22.3.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
18.3.23 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
34 17. - 24.
17.3.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
15.3.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
10.3.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
8.3.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
21 7. - 8.
1.3.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
24.2.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
22.2.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
20.2.23 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
18.2.23 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
28 17. - 24.
17.2.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
15.2.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
10.2.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
8.2.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
24 5. - 6.
3.2.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
1.2.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
27.1.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
25.1.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
21.1.23 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
50 3.
20.1.23 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
18.1.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
11.1.23 Open Ponorka Otrokovice
Ponorka Otrokovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
23 7. - 8.
4.1.23 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
30.12.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
23.12.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
22.12.22 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
21.12.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
25 7. - 8.
20.12.22 Open Gool Bar
Gool bar
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
19.12.22 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
24 1.
16.12.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
9.12.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
7.12.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
2.12.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
1.12.22 Open Na Horním Malenovice
Na Horním Malenovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
30.11.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
23.11.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
18.11.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
16.11.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
9.11.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
20 7. - 8.
4.11.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
2.11.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mudřík Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
28.10.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
26.10.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
22 2.
24.10.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
22.10.22 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
39 17. - 24.
22.10.22 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Reková Eva
Modrý strom B
Dvojice
Smíšené
17 9. - 12.
14.10.22 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
7.10.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
7.10.22 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
30.9.22 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
28.9.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
23.9.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
17.9.22 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
31 5. - 6.
12.9.22 Open Dřevěnice Otrokovice
Dřevěnice Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
11.6.22 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
28 9. - 12.
10.6.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
21 2.
3.6.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
21.5.22 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
36 2.
20.5.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
11.5.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
23.4.22 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Fryštacká Markéta
Dvojice
Smíšené
12 7. - 8.
23.4.22 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
36 13. - 16.
22.4.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
20.4.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
15.4.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
15.4.22 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
13.4.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
8.4.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
1.4.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
26.3.22 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Nedoma Martin
Dvojice
Muži
16 5. - 6.
26.3.22 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
51 1.
25.3.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
23.3.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
18.3.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
16.3.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
14.3.22 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
23 2.
11.3.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
11.3.22 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
9.3.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
4.3.22 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
18.2.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
16.2.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
11.2.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
9.2.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
26.1.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
19.1.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
14.1.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
7.1.22 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
5.1.22 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
30.12.21 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
28.12.21 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
22.12.21 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
20.12.21 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
36 5. - 6.
17.12.21 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
26.11.21 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
24.11.21 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
12.11.21 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
5.11.21 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
30.10.21 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
37 33. - 48.
27.10.21 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
22.10.21 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
15.10.21 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
8.10.21 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
1.10.21 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
24.9.21 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
26.6.21 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
30 9. - 12.
18.6.21 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
11.6.21 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
10.6.21 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
2.10.20 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
30.9.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
18.9.20 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
11.9.20 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
8.9.20 Open Gool Bar
Gool bar
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
2.9.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
17.7.20 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
32 17. - 24.
8.7.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
6.7.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
22 2.
1.7.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
20 2.
27.6.20 Open Oblasti - muži
malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
37 33. - 48.
18.6.20 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
23 4.
17.6.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
13.6.20 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Fryštacký Ondřej
Dvojice
Muži
15 1.
13.6.20 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
37 2.
10.6.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
8.6.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
3.6.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
30.5.20 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Fryštacká Markéta
Dvojice
Smíšené
14 2.
30.5.20 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
38 1.
29.5.20 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
11.3.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
28.2.20 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
22.2.20 Regionální Master - muži
Březnice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
46 7. - 8.
20.2.20 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
19.2.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
17.2.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
22 1.
12.2.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
31.1.20 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
25.1.20 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
46 17. - 24.
24.1.20 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
23.1.20 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
22.1.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
20.1.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
23 2.
15.1.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
3.1.20 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
2.1.20 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
30.12.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
25 7. - 8.
27.12.19 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
26.12.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
23.12.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
36 1.
21.12.19 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Fryštacký Jakub
501 D.O.
Fryštacký Roman
501 D.O.
Dvojice
Muži
26 17. - 24.
21.12.19 Regionální Master - muži
Březnice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
56 25. - 32.
20.12.19 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
19.12.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
18.12.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
6.12.19 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
30.11.19 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
43 7. - 8.
29.11.19 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
28.11.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
27.11.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
25.11.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
27 1.
8.11.19 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
31.10.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
30.10.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
29.10.19 Open Gool Bar
Gool bar
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
28.10.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
26 2.
26.10.19 Regionální Master - muži
Březnice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
49 1.
11.10.19 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
2.10.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
30.9.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
26 1.
13.9.19 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
12.9.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
15.6.19 Open Oblasti - muži
Boston
Fryštacký Jakub
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
33 25. - 32.
12.6.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
5.6.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Jakub
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
31.5.19 Open Boston
Boston
Fryštacký Jakub
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
29.5.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Jakub
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
24.5.19 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
22.5.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
20.5.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
20 2.
15.5.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
11.5.19 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Fryštacký Jakub
501 D.O.
Dvojice
Muži
20 17. - 24.
11.5.19 Regionální Master - muži
Březnice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
51 17. - 24.
9.5.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
7.5.19 Open Gool Bar
Gool bar
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
22 1.
1.5.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
26.4.19 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
17.4.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
29.3.19 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
20.3.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
27.2.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
23.2.19 Open Oblasti - muži
Březnice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
38 17. - 24.
20.2.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
14.2.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
13.2.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
8.2.19 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
31.1.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
30.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
26.1.19 Regionální Master - muži
malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
43 7. - 8.
24.1.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 4.
23.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
18.1.19 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
16.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
9.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
2.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
19.12.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
18.12.18 Open Gool Bar
Gool bar
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
15.12.18 Open Oblasti - muži
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
34 9. - 12.
7.12.18 Open Boston
Boston
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
28.11.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
7.11.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
31.10.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
27.10.18 Open Oblasti - muži
Březnice
Fryštacký Roman
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
32 25. - 32.
24.10.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
17.10.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
10.10.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
29.9.18 Regionální Master - dvojice muži
Gool bar
Kulenda Václav
501 D.O.
Mařák Oto
501 D.O.
Dvojice
Muži
14 9. - 12.
1.3.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
27.1.18 Regionální Master - muži
Štítná nad Vláří
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
55 25. - 32.
22.12.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
15.12.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
16.9.17 Regionální Master - muži
Gool bar Zlín
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
39 17. - 24.
23.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
9.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
26.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
13.5.17 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
28 9. - 12.
12.5.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 4.
28.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
22.4.17 Regionální Master - muži
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
32 25. - 32.
22.4.17 Regionální Master - dvojice muži
Na rožku Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Březovják Michal
Dvojice
Muži
12 3.
14.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
13.4.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
24.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
32 4.
17.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
10.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
17.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
15.2.17 Open Malenovice
malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
10.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
3.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
24 9. - 12.
27.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
19 7. - 8.
21.1.17 Regionální Master - muži
Louky
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
34 25. - 32.
13.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
11.1.17 Open Malenovice
malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
6.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
28 9. - 12.
23.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
21.12.16 Open Malenovice
malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
16.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
15.12.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
10.12.16 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
28 3.
23.11.16 Open Malenovice
malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
18.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
22 5. - 6.
12.11.16 Regionální Master - muži
Kostelec
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
33 25. - 32.
11.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
28.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
26.10.16 Open Malenovice
malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
21.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
19.10.16 Open Malenovice
malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
15.10.16 Open Oblasti - muži
Kostelec
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
26 9. - 12.
12.10.16 Open Malenovice
malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
30.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
20 2.
28.9.16 Open Malenovice
malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
22.9.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
21.9.16 Open Malenovice
malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
2.6.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
27.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
20.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
13.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
5.5.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
29.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
28.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
15.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
8.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
24.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
3.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
25.2.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
28.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
15.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
14.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
8.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
7.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
11.12.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
4.12.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
3.12.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
20.11.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
19.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
12.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
11.11.15 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
25 17. - 24.
5.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
29.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
22.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
15.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
8.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
1.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
17.9.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
10.9.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
2.4.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
22 5. - 6.
26.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
5.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
12.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
29.1.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 17. - 24.
24.1.15 Regionální Master - muži
Hospoda U Plašilů
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
38 17. - 24.
8.1.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
1.1.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
11.12.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
4.12.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
27.11.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
13.11.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
30.10.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
16.10.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
9.10.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
2.10.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
18.9.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
13.9.14 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Mařák Oto
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
37 33. - 48.
4.9.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
11.5.13 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Kulenda Václav
501 D.O.
Ilčík Petr
Dvojice
Muži
12 3.
16.3.13 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
35 9. - 12.
16.3.13 Regionální Master - dvojice muži
U dvou tygrů Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Ilčík Petr
Dvojice
Muži
13 9. - 12.
3.1.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
20.12.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
15.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
1.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
20.10.12 Regionální Master - dvojice muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Ilčík Petr
Dvojice
Muži
13 2.
20.10.12 Regionální Master - muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
33 2.
18.10.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
8.9.12 Regionální Master - muži
Restaurace Družba Uh. Brod
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
23 2.
8.9.12 Regionální Master - dvojice
Restaurace Družba Uh. Brod
Kulenda Václav
501 D.O.
Ilčík Petr
Dvojice
Smíšené
11 1.
9.6.12 Regionální Master - muži
Rest. Přerovská Slušovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
34 9. - 12.
17.5.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
11.2.12 Regionální Master - muži
Bowling Club Zlechov
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
47 17. - 24.
13.1.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
31.12.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
19 2.
23.12.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
22.12.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
20 1.
10.12.11 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Kulenda Václav
501 D.O.
Šopf Vladimír
Haluzáci z Goolu
Dvojice
Muži
16 4.
10.12.11 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
42 7. - 8.
8.12.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
8.10.11 Regionální Master - muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
39 17. - 24.
28.4.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
7.4.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
31.3.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
21 1.
25.11.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
13.11.10 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
49 13. - 16.
4.1.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
21.12.09 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
18.12.09 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
14.12.09 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
7.9.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
5.9.09 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
45 17. - 24.
17.1.09 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
64 33. - 48.
17.1.09 Regionální Master - dvojice
Rest. BELVEDER Malenovice
Kulenda Václav
501 D.O.
Trávníček Jaroslav
Dvojice
Smíšené
23 7. - 8.
16.9.06 Reg.Master muži
Kulenda Václav
501 D.O.
Jednotlivci
Muži
33 9. - 12.

Jak jsem hrál?

TIP: Napište své jméno, nebo jeho část a stiskněte enter. Po načtení stránky uvidíte všechny turnaje, kterých jste se účastnil.